Vernieuwde Kiss & Ride bij Jeroen Bosch Ziekenhuis (voor kort afzetten en ophalen)

Vanaf 19 maart 2026 is de Kiss & Ride-zone op het voorplein van het Jeroen Bosch Ziekenhuis vernieuwd. Met deze aanpassing verbeteren we de doorstroming van het verkeer en creëren we meer ruimte voor taxi’s, die juist vaak minder mobiele patiënten vervoeren. 

Foto van de nieuwe Kiss & Ride bij het JBZ

De vernieuwde Kiss & Ride is bedoeld voor het kort afzetten en ophalen van patiënten en bezoekers. Het is niet langer toegestaan om in deze zone te parkeren (ook niet voor korte tijd). Volg ter plaatse de bebording voor de juiste route.

Foto van de nieuwe Kiss & Ride bij het JBZ
Voor de slagboom gaat u linksaf voor de Kiss & Ride.

Kort parkeren in bezoekersgarage

Moet u toch even parkeren, bijvoorbeeld om een rolstoel te halen of iemand naar binnen te begeleiden? Dan kunt u terecht in de bezoekersgarage. De eerste 29 minuten parkeert u hier gratis. Op elke verdieping zijn rolstoelen beschikbaar en de route naar de hoofdingang is volledig overdekt. Daarnaast zijn er op de begane grond een aantal plekken gereserveerd voor mensen met een gehandicaptenparkeerkaart. 

Aparte plek voor taxi’s

De voormalige Kiss & Ride-zone is voortaan ingericht als taxistandplaats. Deze plek is uitsluitend toegankelijk voor taxi’s met een blauw kenteken. De standplaats is voorzien van een slagboom die deze kentekens herkent. De komende week vinden er nog werkzaamheden plaats aan de slagboom. Mocht de slagboom niet vanzelf open gaan, kunnen taxi’s zich melden via de intercom. 

Waarom deze verandering?

In de praktijk bleek dat de Kiss & Ride-zone regelmatig werd gebruikt om langer te parkeren. Dit leidde tot opstoppingen en minder ruimte voor de taxi’s.

Laatste revisie: 19 maart 2026 - 12:00